Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening).

Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!
Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!
  • Phil Grisel (1923)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekAquarel
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
* Bijzondere  aquarel  van een kat + een gewassen oost-indische inkt tekening van de Nederlandse kunstenaar Phil Grisel. De kat van de aquarel heeft scherpe contouren, doch hier binnen vloeien de kleuren van de natte aquarelverf in elkaar, wat het tot een bijzonder werk maakt.

* Papiermaat aquarel 22 x 30 cm.  Papiermaat inkttekening 21 x 30 cm.

* Werken zijn niet gesigneerd, maar komen uit nalatenschap en de authenticiteit wordt door mij volledig gegarandeerd.

*Hoewel vrij onbekend was Phil Grisel (1923-2008) een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Enkel lichte nauwelijks zichtbare vouwtjes in papier aquarel. De gewassen oost-indische inkttekening is zeer goed.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Phil Grisel (1923)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Strechgel
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
33 cm
20 cm
Starttijd8-5-2022 om 16:55
Eindtijd22-5-2022 om 22:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland