Phil Grisel - Geen Titel

Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!

Phil Grisel - Geen Titel

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!Phil Grisel - Geen Titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  monty8

38 verkochte items
  • Phil Grisel (1923)
Jaartal1971
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van deze Utrechtse schilder
Gesigneerd aan voor en achterzijde
Eenvoudige baklijst

Mooi werk van deze Utrechtse schilder Gesigneerd en gedateerd aan voor en achterzijde Voorzien van eenvoudige baklijst

Phil Grisel (1923)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  monty8

38 verkochte items
68 cm
53 cm
65 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-01-2021 om 09:29
Eindtijd:05-02-2021 om 13:44

MCLT
5 feb. / 13:40
€ 100