Philip Boas - Het geluk is op de hoek van de straat 1, ets - Verkocht

Philip Boas - Het geluk is op de hoek van de straat 1, ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Philip Boas - Het geluk is op de hoek van de straat 1, ets kopen? Bied vanaf 30!Philip Boas - Het geluk is op de hoek van de straat 1, ets kopen? Bied vanaf 30!Philip Boas - Het geluk is op de hoek van de straat 1, ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Philip Boas (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

Eerste werk in een reeks van drie met dit thema, door Philip Boas.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1978), getiteld en genummerd (5/20).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 38cm x 32cm (blad), 24cm x 18cm (etsbeeld)

Philip Boas (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
38 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-05-2020 om 12:23
Eindtijd:16-06-2020 om 22:38
bdirkx
16 jun. / 22:11
€ 24