Philip Wiesman, Winter '77', Ets - Verkocht

Philip Wiesman, Winter '77', Ets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Philip Wiesman, Winter '77', Ets kopen? Bied vanaf 45!Philip Wiesman, Winter '77', Ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Philip Wiesman (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Ragfijne en haarscherpe ets door Philip Wiesman. Gerenommeerd fijnetser.

Voorstelling van 'Winter 1977'

Losbladig, beeldmaat 9x9,5, bladmaat 21,5x20

Gesigneerd in potlood l.o 'Philip Wiesman' en 'Winter '77"

R.o. in potlood '15e staat en 4/30'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Philip Wiesman (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:13-10-2013 om 21:36
Eindtijd:20-10-2013 om 21:36
d0minique
18 okt. / 12:49
€ 45