Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw

Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw kopen? Bied vanaf 175!
Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw kopen? Bied vanaf 175!Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw kopen? Bied vanaf 175!Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw kopen? Bied vanaf 175!Philip Zilcken, ets - droge naald, portret van onbekende vrouw kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  veranderaar

1 verkochte items
  • Philip Zilcken (1857-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer grote en gesigneerde ets/droge naald uit 1886: Portret van een dame (waarschijnlijk naar portet van Nicolaes Maes, zie RKD)
De ets is op de hoeken bevestigd op een groot vel. De ets zelf is 54 x 43,5 cm met een marge van 12 mm rondom. Gesigneerd met potlood rechtsonder. In de plaat staat linksonder " 3 mai '86 Ph. Zilcken a.f. R II OP. VII "

Kreeg onlangs een nieuw zuurvrij passe-partout en lijst. Maatvoering lijst 65 x 76 cm. Ets is zeldzaam en verkeert in uitstekende staat.

Wegens het formaat verdient afhalen of bezorging de voorkeur.

Starttijd:05-06-2017 om 23:36
Eindtijd:19-06-2017 om 23:36
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieUden, Nederland