Philip Zilcken, Gezicht op Overschie, Ets

Philip Zilcken, Gezicht op Overschie, Ets  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Philip Zilcken, Gezicht op Overschie, Ets  kopen? Bied vanaf 50!Philip Zilcken, Gezicht op Overschie, Ets  kopen? Bied vanaf 50!Philip Zilcken, Gezicht op Overschie, Ets  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Philip Zilcken (1857-1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Philip Zilcken.

Gezicht op Overschie, met kerktoren, rivier en schepen.

Gelijst, zichtmaat 15x34, lijstmaat 41x59

Gesigneerd in potlood l.o. 'PhZilcken', getiteld l.o. in de plaat 'Overschie'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:23-02-2015 om 10:41
Eindtijd:02-03-2015 om 10:41

Boor68
1 mrt. / 22:31
€ 50