Ets uit de serie met beelden uit Noord-Afrika die Philip Zilcken in de periode 1910-1920 maakte. Het werk is in zeer goede conditie met enige bruining aan de randen(zie foto's). Geschept papier. Gesigneerd met potlood en monogram l.o. in de plaat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25