Philippe Rouart - bordje met wapen van Parijs

Philippe Rouart - bordje met wapen van Parijs  kopen? Bied vanaf 28!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 28,00

Philippe Rouart - bordje met wapen van Parijs  kopen? Bied vanaf 28!Philippe Rouart - bordje met wapen van Parijs  kopen? Bied vanaf 28!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Philippe Rouart - bordje met wapen van Parijs. Zeldzaam bordje van deze gerenommeerde kunstenaar. Op de voorzijde het wapen van Parijs. Achterzijde gesigneerd en met tekst: "Souvenir de l'accueil de Paris".
Prima onbeschadigde staat, diameter ca. 20 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items

Dit item is verkocht voor 28,00

Starttijd:03-05-2014 om 22:40
Eindtijd:17-05-2014 om 22:40

Sta
14 mei / 19:17
€ 28