FA. (1)

Pie Daenen - Kruisgang

Pie Daenen - Kruisgang kopen? Bied vanaf 120!
Pie Daenen - Kruisgang kopen? Bied vanaf 120!Pie Daenen - Kruisgang kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Pie Daenen (1950)
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
KruisgangSpecificaties:
Mooi, ingetogen pastel
Gesigneerd op achterzijde
Wordt geleverd met passepartout

Volgend jaar krijgt Pie Daenen een expositie in Museum Bommel van Dam
Zijn werk vind je in collecties van internationale kunstverzamelaars en hij heeft in de 'New York Times' gestaan.

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Pie Daenen (1950)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (22)

561 verkochte items
35 cm
50 cm
Starttijd:15-12-2021 om 07:46
Eindtijd:22-12-2021 om 22:16
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland