PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage.

PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!
PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!PIERO DORAZIO -Trigon- Handgesigneerd affiche. 1998. Beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Piero Dorazio (1927-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Piero Dorazio (1927-2005

Zeer fraai affiche voor zijn tentoonstelling bij Galerie Valentien in Stuttgart in 1998-99 Er volgden nog 2 grote tentoonstellingen van Dorazio in 2002 en 2004.

Voor deze eerste tentoonstelling signeerde hij een zeer klein aantal affiches. Dit is zo’n zeldzaam exemplaar.

Materiaal: Originele Lithografie op mat glanzend papier.

Titel werk: Trigon.

Jaar: 1998.

Afmetingen blad: 73,5 x 50 cm.

Afmetingen beeld: 60 x 41 cm.

Opdrachtgever: Galerie Valentien in Stuttgart, (sinds 1930).

Na de oorlog, sinds 1947, exposeerden hier ook o.a. Picasso, Miro, Chagall, Braque, etc.

Drukwerk: Stoob Steindruk, St. Gallen.

Een gesigneerd exemplaar is zeldzaam!!

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: € 12,50 binnen Nederland met Post.nl (Track en Trace). Naar België € 20,-

Starttijd:08-12-2017 om 23:13
Eindtijd:15-12-2017 om 20:13
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland