Pierre Alechinsky: 2 mooie litho's uit de DLM 247

Pierre Alechinsky: 2 mooie litho's uit de DLM 247 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Pierre Alechinsky (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze 2 prachtige litho's van Alechinsky zijn gemaakt in de typisch Alechinsky stijl waarin beweging altijd een grote rol speelt.

Deze litho's  komen uit 1981 en zijn alleen uitgegeven als losbladige litho's in het Franse kunstblad Derriere Le Miroir (achter de spiegel) nummer 247 van uitgeverij Maeght.
Deze twee zijn gebruikt als omslag voor het blad en zitten dus op 1 blad (vandaar ook de vouw in het midden).

Titel: geen titel
Jaartal: 1981
Afmetingen: 2 x 38cm x 28cm
Gesigneerd: Nee

litho's zijn in zeer goede staat.

verzendkosten: 7,50 euro standaard, 9,00 aangetekend. België: 14,00 euro

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:04-11-2013 om 19:19
Eindtijd:10-11-2013 om 19:19

Biedingen (4):

ARTillery
10 nov. / 07:56
€ 15
Jossie
10 nov. / 07:56
€ 10
ARTillery
6 nov. / 22:16
€ 5
ThierryBaillet
6 nov. / 00:10
€ 1