Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Goede staat met frisse kleuren, zichtbaar in het linnen passe-partout, het blad is over het algemeen wat verdonkerd. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: München, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | München, Duitsland |
Starttijd | 23-5-2022 om 13:53 |
Eindtijd | 6-6-2022 om 19:02 |