Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Pierre Alechinsky (1927)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 53 cm (h x b)
Lijst75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige litho van Pierre Alechinsky. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe Italiaanse lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Pierre Alechinsky
Techniek:  Litho
Oplage: 89/99
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 37 x 53 cm
Afmeting blad (HxB): 75 x 90 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Sluit over 4d 19u 36m 32s
Openingsbod€ 790
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 16:12
Eindtijd:01-08-2021 om 19:21