Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd

Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 72,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Lot van drie publicaties waarvan twee handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1992
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen31.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Alechinsky

Jaar uitgave: 1992

Uitgegeven door: Galerie Lelong, Parijs

Voorzien van persoonlijke boodschap met signatuur

Titel: Plans sur la Comète

Jaar uitgave: 1993

Oplage: 1000

Uitgegeven door: Jean-Pul Louis, Tusson.

Dit exemplaar is handgesineerd.

Eveneens in dit item een uitgave van Galerie van de Loo (München), getiteld Encrier de Voyage

De publicaties zijn in goede staat. Iedere publicatie heeft zijn gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 72,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-01-2020 om 09:49
Eindtijd:26-01-2020 om 19:22

Biedingen (14):

Johannes56
21 jan. / 16:11
€ 63
Isabelvdb
20 jan. / 18:06
€ 53
Artyshock
20 jan. / 18:06
€ 52
Artyshock
20 jan. / 18:05
€ 48
Isabelvdb
20 jan. / 18:05
€ 43
Artyshock
20 jan. / 17:40
€ 38
Isabelvdb
20 jan. / 17:40
€ 33
Artyshock
20 jan. / 15:20
€ 28
Isabelvdb
15 jan. / 07:25
€ 23
nelleke1958
14 jan. / 19:42
€ 18
Isabelvdb
14 jan. / 19:42
€ 15
nelleke1958
14 jan. / 19:42
€ 5
Isabelvdb
14 jan. / 19:42
€ 3
nelleke1958
14 jan. / 17:47
€ 1