Pierre Alechinsky, museale ets uit 1958 - Verkocht

Pierre Alechinsky, museale ets uit 1958   kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Pierre Alechinsky, museale ets uit 1958   kopen? Bied vanaf 350!Pierre Alechinsky, museale ets uit 1958   kopen? Bied vanaf 350!Pierre Alechinsky, museale ets uit 1958   kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  bedi
FA. (8)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Heel mooi werk uit de echte cobra-periode van deze gezochte kunstenaar.

Het werk is handgesigneerd en heeft een oplage van 99 stuks.

Dit is nr.16

Het werk is mooi ingelijst en de afmetingen van de lijst zijn 41 bij 31 cm.

De ets zelf meet 19 bij 13 cm.

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:02-03-2016 om 21:28
Eindtijd:09-03-2016 om 22:36