Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99
Kleurenlithografie nummer 13 uit de portfolio “Arrondissements de Paris” (1983)
Stijlvol ingelijst
Nummer: 50/99
Afmetingen: 23,5 cm x 28.5 cm
Afmetingen lijst: 36,5 cm x 44,5 cm
Rechtsonder handgesigneerd in potlood
Linksonder handgenummerd in potlood 50/99
Kunstwerk en lijst verkeren in zeer goede staat; kan onmiddellijk worden opgehangen aan uw muur.
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.