Pierre Alechinsky: Zeer mooie kleurenlitho Compositie - Verkocht

  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Een zeer mooie zeefdruk van Kees van Bohemen op dik handgeschept papier.

Titel: Vrouw
Jaartal: 1978
Afmetingen: 74cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Zeer goed*
Het werk is in zeer goede staat.

*
Perfect = (Als) Nieuw
Zeer goed= Niet als nieuw, maar zonder beschadigingen, kleurverlies etc. Kleine kreukjes etc kunnen voorkomen, bv aan de randen, maar zijn niet storend.
Goed= Werk is nog in goede staat, maar duidelijk niet nieuw. (zie beschrijving)
Foxed= De vlekjes die ontstaan door ouderdom in het papier.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 310,00
Starttijd:14-10-2011 om 11:12
Eindtijd:21-10-2011 om 11:17
Biedingen (7)
ThomB
21 okt. / 11:09
€ 310
karelk
21 okt. / 11:08
€ 300
karelk
21 okt. / 11:07
€ 290
ThomB
21 okt. / 11:06
€ 280
karelk
21 okt. / 11:04
€ 270
ThomB
19 okt. / 23:58
€ 260
karelk
19 okt. / 13:48
€ 250