PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd - Verkocht

PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!PIERRE BERTIN -FEMME AVEC FLEURS AU CHEVEUX, lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Pierre Paul Bertin

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Pierre Paul Bertin
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Pierre Bertin - Femme avec Fleurs au Cheveux

Grote kleuren lithografie op zwaar art-paper

Mooie romatische dromerige voorstelling

Handgesigneerd en genummerd door kunstenaar, oplage 250 + EA

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 76,0 x 56,0 cm, motief: 60,0 x 40,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Pierre Paul Bertin

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:24-11-2015 om 22:40
Eindtijd:08-12-2015 om 20:40
danser
27 nov. / 10:31
€ 1