Pierre Billard - Antibes ca 1930. - Verkocht

Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!
Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!Pierre Billard - Antibes ca 1930. kopen? Bied vanaf 80!
  • Pierre Billard (1900-1971)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 31 cm (h x b)
Lijst44 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Billard (1900 Tonneins- 1971 Bordeaux)Ingelijst
Olieverf op triplex

Goede conditie

Pierre Billard (1900-1971)

Frans Frans

Geplaatst door  Amsterdam75

97 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
36 cm
44 cm
31 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:19-01-2019 om 10:11
Eindtijd:01-02-2019 om 20:21
Kabeljaars
30 jan. / 21:59
€ 80