Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot)

Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!Pierre Cops - A night at sea, ets (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Pierre Cops (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot, opvallend werk van de Brabantse kunstenaar Pierre Cops.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (2002) en genummerd (6/15).  In strakke houten lijst, achter glas.  Alles in zeer goede conditie.  Achterop nog een label met de originele prijs van 678 euro.

Afmetingen: 124cm x 88cm (incl. lijst), 110cm x 75cm (blad)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:30-10-2016 om 00:21
Eindtijd:31-10-2016 om 19:45