Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening - Verkocht

Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening kopen? Bied vanaf 1!
Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Pierre Hoeks, De haven van Veere, Tekening kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre Willem John Hoeks (1906-1990)
TypeTekening / Aquarel

Tekening door Pierre Hoeks

Voorstelling van de haven van Veere

Blik op Campveersche Toren en binnenvarende hoogaars

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 14x22, p.p.maat 21x30

Gesigneerd in potlood l.o. 'P.Hoeks'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:21-04-2017 om 10:47
Eindtijd:05-05-2017 om 14:47
Biedingen (3)
Frans23
01 mei / 12:32
€ 15
KunstkamerZandvoort
01 mei / 12:32
€ 13
KunstkamerZandvoort
25 apr. / 21:28
€ 1