Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 30-9-2020 om 12:40 |
Eindtijd | 7-10-2020 om 22:36 |