Pierre Mantra - Abstract - Verkocht

Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!Pierre Mantra - Abstract kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Pierre Mantra (1935)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 28 cm (h x b)
Lijst68 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Mantra (1935, Geneve) zwitserse school.
Mantra woonde en werkte jaren '50  in Paris - exposeerde Parijs, Geneve, New York - Madison Ave.
In collectie Musée Rath, Geneve
Galaries Bellechasse, Du Perron, Marcel Lenoir in Parijs.

Pierre Mantra (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
47 cm
68 cm
28 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-09-2020 om 12:40
Eindtijd:07-10-2020 om 22:36
deej
07 okt. / 21:24
€ 120