Pierre Paul Bertin - Originele handgesigneerde kleuren litho - Verkocht

Pierre Paul Bertin - Originele handgesigneerde kleuren litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre Paul Bertin
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Pierre Paul Bertin

Handgenummerd en handgesigneerd met potlood in een oplage van 300 stuks.

Formaat: 76 x 56 cm.

Werk is in goede staat, nooit ingelijst geweest.

Pierre Paul Bertin

Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:05-09-2014 om 20:28
Eindtijd:19-09-2014 om 20:28
Biedingen (12)
hj.
19 sep. / 17:17
€ 19
Haagskunsthuis
19 sep. / 17:16
€ 17
hj.
19 sep. / 17:16
€ 17
Haagskunsthuis
19 sep. / 15:50
€ 15
hj.
18 sep. / 22:02
€ 13
Haagskunsthuis
18 sep. / 22:02
€ 11
hj.
18 sep. / 22:02
€ 11
Haagskunsthuis
17 sep. / 12:58
€ 9
hj.
17 sep. / 12:22
€ 7
Haagskunsthuis
17 sep. / 12:22
€ 5
hj.
17 sep. / 12:22
€ 3
Haagskunsthuis
15 sep. / 18:52
€ 1