Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Caroline Koenders - Geen titel
Piet Warffemius - Zonder titel
Michael Winkel - These Boots are made For Walking
Jaartal | 1941 |
Drager | Board |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 66 cm (h x b) |
Incl. lijst | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Vlekje midden boven. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 21-10-2022 om 17:30 |
Eindtijd | 4-11-2022 om 22:27 |