Piet Brandjes - B453-2 - Zicht op de plas

Piet Brandjes - B453-2 - Zicht op de plas kopen? Bied vanaf 75!
Piet Brandjes - B453-2 - Zicht op de plas kopen? Bied vanaf 75!Piet Brandjes - B453-2 - Zicht op de plas kopen? Bied vanaf 75!Piet Brandjes - B453-2 - Zicht op de plas kopen? Bied vanaf 75!
  • Piet Brandjes (1919)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Brandjes, aquarel op papier, Zicht op de plas, r.o. gesigneerd, beeldmaat 46 x 66, lijstmaat: 70,5 x 90,5.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, licht gebobbeld. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Piet Brandjes (1919)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
90.5 cm
70.5 cm
66 cm
46 cm
Starttijd:22-01-2020 om 14:36
Eindtijd:25-01-2020 om 19:04
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier