Piet Clement - Gouache

Piet Clement - Gouache kopen? Bied vanaf 85!
Piet Clement - Gouache kopen? Bied vanaf 85!Piet Clement - Gouache kopen? Bied vanaf 85!Piet Clement - Gouache kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  D-Art
FA. (9)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Piet Clement (1937-2015)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gouache van Piet Clement met de titel: 'Gouache'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Piet Clement
Titel: Gouache
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Gouache
Oplage: Unicum
Gesigneerd: lInksonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 70 cm
Conditie werk: Goed, nooit ingelijst geweest
Referentie: ZK3001140

Het werk is te groot en te kwetsbaar om per post te versturen.

Het is werk is nooit ingelijst geweest.

Piet Clement (1937-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  D-Art
FA. (9)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:10-05-2022 om 08:41
Eindtijd:15-05-2022 om 19:29
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier