Fraaie aquarel van tekenaar en aquarellist Piet (Adriaan) Hakvoort (1915-2003).
Titel: Provence Frankrijk, zie linksonder in pen/inkt vermeld
Met de hand (pen/inkt) gesigneerd en gedateerd, rechtsonder
Het blad is ingelijst met passe-partout tussen glas en board. Ophang oog of -draad ontbreekt.
Op het glas zitten een tweetal zichtbare krasjes (grijs)
Foto's maken deel uit van de beschrijving
Over de kunstenaar:
Er is weinig bekend over Piet Adriaan Hakvoort.
RKD vermeldt het volgende:
Geboren in 1915 in A'dam, overleden in 2003 in Veldhoven
Van beroep werktuigbouwkundige, daarnaast (amateur) kunstenaar: schilder, tekenaar, aquarellist. Schilderde en tekende vooral landschappen