Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel

Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel kopen? Bied vanaf 35!
  • Piet Hakvoort (1915-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1980
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
Lijst45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van tekenaar en aquarellist Piet (Adriaan) Hakvoort (1915-2003).
Titel: Provence Frankrijk, zie linksonder in pen/inkt vermeld
Met de hand (pen/inkt) gesigneerd en gedateerd, rechtsonder
Het blad is ingelijst met passe-partout tussen glas en board. Ophang oog of -draad ontbreekt.
Op het glas zitten een tweetal zichtbare krasjes (grijs)
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Over de kunstenaar:
Er is weinig bekend over Piet Adriaan Hakvoort.
RKD  vermeldt het volgende:
Geboren in 1915 in  A'dam, overleden in 2003 in Veldhoven
Van beroep werktuigbouwkundige, daarnaast (amateur) kunstenaar: schilder, tekenaar, aquarellist. Schilderde en tekende vooral landschappen

Eenvoudig ingelijst,  met passe-partout tussen glasplaat en board; ophang voorziening ontbreekt

Piet Hakvoort (1915-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
56 cm
45 cm
42 cm
30 cm
Sluit over 2d 1u 38m 20s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieHoorn,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 20:37
Eindtijd:02-02-2023 om 19:26