Piet Jetten - Menengai Crater, olieverf op doek (prachtig ingelijst, groot)

Piet Jetten - Menengai Crater, olieverf op doek (prachtig ingelijst, groot)  kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Piet Jetten - Menengai Crater, olieverf op doek (prachtig ingelijst, groot)  kopen? Bied vanaf 450!Piet Jetten - Menengai Crater, olieverf op doek (prachtig ingelijst, groot)  kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Piet Jetten (1961)

Attentie: Op dit schilderij is een aftersales bieding binnengekomen die voorwaardelijk is geaccepteerd.  Als er voor het einde van donderdag a.s. (10 april) geen bod via de website wordt gedaan dan wordt dit schilderij uit de veiling gehaald.

Schitterend schilderij van Piet Jetten uit 1991 getiteld "Menengai Crater" in mooie complimenterende lijst.  Gesigneerd en gedateerd.  Een modern abstract landschap van deze internationaal doorbrekende kunstenaar (zie ook Saatchi Art).  In 1992 was werk van hem al te zien tijdens de TEFAF in Maastricht en de PAN in Amsterdam. Werk van deze afmetingen kun je elders niet krijgen voor onder de 2000 euro.

Afmetingen: 104cm x 129cm (incl. lijst), 95cm x 120cm (doek).

Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden (Diemen) ivm grootte, kwetsbaarheid en waarde van het werk.  Brengen rond Noord- en Zuid-Holland en Utrecht voor benzine vergoeding is evt. mogelijk.

Dit item is verkocht voor 450,00

Starttijd:06-04-2014 om 17:42
Eindtijd:13-04-2014 om 17:42

Art_004
9 apr. / 22:03
€ 450