Piet Klaasse - CRAIG HARRIS - Verkocht

Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!
Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!Piet Klaasse - CRAIG HARRIS kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPotlood
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 43 cm (h x b)
Lijst80.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ingekleurde tekening van jazz trombonist GRAIG HARRIS in actie tijdens het North Sea Jazz Festival  in 1988.
Tekening is zowel door de kunstenaar als geportretteerde gesigneerd.

Tekening is gelijst in donkerblauw aluminium lijstje met  gebruikssporen.

Afmetingen tekening  39 x 43 cm.   Inclusief lijst   80,5 x 60,5 cm.

Gezien de kwetsbaarheid van glas gelieve het werk op te halen.  Verzenden op eigen risico.

Tekening achter glas beoordeeld. Ziet er perfect uit. Het donkerblauw aluminium lijstje vertoont gebruikssporen

Piet Klaasse (1918-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26 )

287 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
60.5 cm
80.5 cm
43 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 16:02
Eindtijd:13-12-2020 om 20:57
D_Hoenink
13 dec. / 15:55
€ 100