Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II

Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse: Kleurlitho, Polo II kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

13 verkochte items
  • Piet Klaasse (1918-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Piet Klaasse - "Polo II"
Kleurlitho
Hand gesigneerd

Uitgegeven in 1988
Nummer 11 van de 36
Beeldformaat 40 x 50 cm
Inclusief aluminium lijst (formaat 50  x 60 cm)
Goede conditie
Rechtstreeks van de kunstenaar verworven

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:27-01-2017 om 15:28
Eindtijd:10-02-2017 om 15:28

Biedingen (2):

Zseries
10 feb. / 10:04
€ 26
25895
10 feb. / 10:04
€ 21