Piet Klaasse: Litho van Paarden in het veld. - Verkocht

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Piet Klaasse (1918-2001)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
3-3-1

Prachtige litho van Piet Klaasse. Paarden in het veld. Op mooi handgeschept papier. In perfecte staat. (Op de afbeelding niet altijd goed zichtbaar, maar het papier is helder wit. In Nieuwstaat).

Titel: Paarden
Jaartal: 1978
Afmetingen blad: 65cm x 49cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 31/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Piet Klaasse (1918-2001)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:28-09-2011 om 12:01
Eindtijd:10-10-2011 om 12:01
Beekje
02 okt. / 07:13
€ 70