Piet Lippens - Steegje te Gent - Verkocht

Piet Lippens - Steegje te Gent kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Lippens - Steegje te Gent kopen? Bied vanaf 130!Piet Lippens - Steegje te Gent kopen? Bied vanaf 130!Piet Lippens - Steegje te Gent kopen? Bied vanaf 130!Piet Lippens - Steegje te Gent kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  folix
FA. (1)

Lid sinds 2021
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Piet Lippens (1890-1981)
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
werk van Piet Lippens °1890 te Gent, overleden 1981

Piet Lippens (1890-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  folix
FA. (1)

Lid sinds 2021
19 verkochte items
60 cm
70 cm
39 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2021 om 09:19
Eindtijd:29-12-2021 om 21:33
HJVerstaete
24 dec. / 20:48
€ 130