Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 62 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 stuks |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De staat van het object is goed en past bij de leeftijd van het object. De lijst is uit 2001 en bestaat uit glas en aluminium. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Alphen aan den Rijn, Nederland |
Starttijd | 22-3-2023 om 10:18 |
Eindtijd | 5-4-2023 om 19:37 |