FA. (2)

Piet Mulder, aquarel Dovercourt Bay, Engeland

Piet Mulder, aquarel Dovercourt Bay, Engeland kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  siersema

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Piet Mulder (1919-2001)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie aquarel van de zee- en portretschilder Piet Mulder, die later in zijn leven een studio betrok in Harwich, met zicht op de zee.

Formaat 17,5 x 25 cm.

Gesigneerd linksonder.

Piet Mulder (1919-2001)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  siersema

verkochte items
Starttijd:20-06-2016 om 17:30
Eindtijd:27-06-2016 om 17:30
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland