Piet Mulder - Naaktmodel - Verkocht

Piet Mulder - Naaktmodel  kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 10,00

Piet Mulder - Naaktmodel  kopen? Bied vanaf 5!Piet Mulder - Naaktmodel  kopen? Bied vanaf 5!Piet Mulder - Naaktmodel  kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  mameren
FA. (10)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Piet Mulder (1919-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekPen (Inkt)
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van naaktmodel.
Gesigneerd en gedateerd met monogram JPM  1987
Afmeting blad 32 x 50 cmWordt aangetekend verzonden met Post NL

Piet Mulder (1919-2001)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  mameren
FA. (10)

201 verkochte items
32 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:24-10-2018 om 11:33
Eindtijd:31-10-2018 om 22:53
Biedingen (2)
cathaerts
31 okt. / 22:45
€ 10
Tillyan
25 okt. / 19:29
€ 5