Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm

Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm kopen? Bied vanaf 50!
Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm kopen? Bied vanaf 50!Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm kopen? Bied vanaf 50!Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm kopen? Bied vanaf 50!Piet Rackwitsz - DUITSCHLAND / ZW-W ETS / 40x54cm kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Rackwitsz (1892-1968)
TypePrenten voor 1900
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Piet Rackwitsz (1892-1968).
Titel: "Duitschland".
Zwart-wit ets op papier.
Signatuur in de plaat.
Geen nummering.
Blad: 40x54cm.
Goede staat. Licht gebruind.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Goede staat.

Licht gebruind.

Piet Rackwitsz (1892-1968)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (25)

531 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
54 cm
40 cm
Sluit over 14d 1u 16m 25s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-01-2023 om 06:47
Eindtijd:11-02-2023 om 22:11