Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel - Verkocht

Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Piet Snel - Dagje aan het strand - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
  • Piet Snel (1911-1991)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Passe-partout15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zomerse aquarel door Piet Snel
Voorstelling van een dagje aan het strand
In passepartout
Gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Piet Snel (1911-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-08-2018 om 12:35
Eindtijd:19-08-2018 om 19:32
vanVorenbroeck
13 aug. / 00:53
€ 25