Piet Snoeren, 3 etsen, Jan Canters

Piet Snoeren, 3 etsen, Jan Canters kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  h_vandongen

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Piet Snoeren (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

20x16cm, ets 2/25 met lijst, 3/25  20/25 met lijst. Goede conditie. 1982. Per stuk te verkopen.

Starttijd:24-08-2017 om 10:13
Eindtijd:07-09-2017 om 10:13
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBreda, Nederland