Piet Spijker, Weteringdwarsstraat Amsterdam, Gemengde techniek

Piet Spijker, Weteringdwarsstraat Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 45,00

Piet Spijker, Weteringdwarsstraat Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!Piet Spijker, Weteringdwarsstraat Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Piet Spijker (1905-1972)
TypeTekening / Aquarel

Vlotte gemengde techniek door Piet Spijker, Amsterdams kunstenaar.

Voorstelling van drukte in de Weteringdwarsstraat in Amsterdam.

Gelijst, beeldmaat 29x18, lijstmaat 43x32

Gesigneerd en getiteld l.o. 'P.Spijker' en 'Weteringdwarsstraat Amsterdam'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:13-10-2014 om 21:13
Eindtijd:20-10-2014 om 21:13

Schnm
20 okt. / 18:38
€ 45