Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2010 |
Afmetingen | 6.7 x 6.7 x 1.2 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||
Garantie | |||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 27-2-2021 om 15:26 |
Eindtijd | 6-3-2021 om 19:54 |