Piet Tyssen - C4420-1 - Stilleven met hortensia's en gemberpot

Piet Tyssen - C4420-1 - Stilleven met hortensia's en gemberpot kopen? Bied vanaf 75!
Piet Tyssen - C4420-1 - Stilleven met hortensia's en gemberpot kopen? Bied vanaf 75!Piet Tyssen - C4420-1 - Stilleven met hortensia's en gemberpot kopen? Bied vanaf 75!Piet Tyssen - C4420-1 - Stilleven met hortensia's en gemberpot kopen? Bied vanaf 75!
  • Piet Tyssen
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4420-1, Piet Tyssen, Stilleven met hortensia's en  gemberpot, olie op doek, linksonder gesigneerd, doekmaat 51 x 40.5 cm, lijstmaat 67,5 x 57 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, deukje midden boven, randschade. De lijst bevat oppervlaktevuil, slijtschade door de tijd, ornamentschade.

Piet Tyssen

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
57 cm
67.5 cm
40.5 cm
51 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:10
Eindtijd:25-01-2023 om 21:04
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier