FA. (1)

Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap .

Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!
Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!Piet van Dokkum - Aquarel. Landschap . kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Piet van Dokkum (1910-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Piet van Dokkum genoot zijn opleiding aan de Academie voor de Beeldende Kunsten in Amsterdam.
Van Dokkum was actief als etser, tekenaar en werkte in aquarel en met olieverf.
Hij is vooral bekend om zijn landschappen, dorpsgezichten en stillevens en was o.m. werkzaam in Rotterdam, Amsterdam, Eindhoven en Arnhem.
Van Dokkum was lid van Werkgemeenschap Arnhemse Kunstenaars, de Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars te Amsterdam en de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'.

Goed

Piet van Dokkum (1910-1990)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1347 verkochte items
26.5 cm
31 cm
Starttijd:02-12-2021 om 00:10
Eindtijd:09-12-2021 om 20:21
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland