Piet van Riel - Breuklijn

Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!
Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!Piet van Riel - Breuklijn kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet van Riel (1951-2017)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst125 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In zeer goede staat, www.atelierriel.nl

Piet van Riel (1951-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Anca

0 verkochte items
105 cm
125 cm
100 cm
120 cm
Starttijd:01-09-2019 om 10:07
Eindtijd:08-09-2019 om 22:53
Openingsbod € 100
ObjectlocatieHooge Zwaluwe ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie