Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 - Verkocht

Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!
  • Piet van Stuivenberg (1901-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5, eigen druk
Abstracte compositie uit 1965 van Piet van Stuivenberg. Nummer: 1/5, eigen druk.  Afmetingen blad: H76  x B56cm. Afmetingen voorstelling: H55 x B41cm. Het werk is rechts onderaan-en op de achterkant gesigneerd-en gedateerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Pieter Antonie van Stuivenberg werd geboren in Schiedam en ontving van 1921 tot 1927 zijn opleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen. Hij startte zijn beeldhouw carrière als steenhouwer, eerst beïnvloed door het expressionisme en later meer abstract werkend, met geometrische en strakkere vormen.
Piet is lid geweest van de Rotterdamse kring van beeldende kunstenaars R 33.
Hij maakte studiereizen naar Brussel, Londen en Parijs en sloot zich achtereenvolgens aan bij de kunstenaarsgroeperingen Vrij Beelden (met de Rotterdammers Koos van Vlijmen en Wout van Heusden), Creatie en Nieuwe Ploeg in Voorburg. In 1950 was hij met werk vertegenwoordigd op de vijfde Salon des réalités nouvelles in Parijs.
In 1967 ontving Van Stuivenberg de Hendrik Chabot Prijs en in 1981 werd een overzichtstentoonstelling aan zijn werk gewijd door het Stedelijk Museum Schiedam. Werk van hem bevindt zich in de collecties van het Stedelijk Museum Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam en het Schiedamse Stedelijk Museum.
 De voorstelling is in goede staat. Rechts bovenin de hoek zit een vouw. De randen zijn wat vergeeld. Goed ingelijst valt dit onder het passe-partout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd25-5-2022 om 23:16
Eindtijd1-10-2022 om 19:27