Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso

Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!Piet van Wijngaerdt - Landschap van Brabant, olie op doek, gesigneerd en verso kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 51 cm (h x b)
Lijst40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt (Amsterdam, 4 november 1873 – Abcoude, 25 januari 1964) was een Nederlands graficus, kunstschilder, tekenaar, etser en lithograaf. Hij volgde van 1892 tot 1897 een opleiding aan de Rijksakademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam.

Van Wijngaerdt speelde in de periode 1913-1920 een belangrijke rol in de strijd tussen de kunstenaars oude stijl en de modernisten. Grondleggers van de zogenaamde Bergense School waren de Franse schilder Henri Le Fauconnier en Piet van Wijngaerdt.

Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.

Dit item is verkocht voor 228,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-04-2020 om 22:18
Eindtijd:14-04-2020 om 20:10

burgemeester
13 apr. / 22:02
€ 199