Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst - Verkocht

Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 275,00

Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQKV

Er zit enig craquelé in de verflaag. Er is geen sprake van verfverlies.

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
62.5 cm
71.5 cm
44 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:05-02-2019 om 16:55
Eindtijd:17-02-2019 om 20:53
Biedingen (17)
Hoogsoeren
07 feb. / 18:51
€ 275
jongmans002
07 feb. / 18:51
€ 255
jongmans002
06 feb. / 16:00
€ 170
bavaff
06 feb. / 16:00
€ 160
jongmans002
06 feb. / 12:56
€ 150
bavaff
06 feb. / 12:56
€ 140
jongmans002
06 feb. / 08:55
€ 130
bavaff
06 feb. / 08:55
€ 120
jongmans002
06 feb. / 08:55
€ 110
bavaff
06 feb. / 08:55
€ 100
jongmans002
06 feb. / 08:55
€ 85
bavaff
06 feb. / 08:55
€ 75
jongmans002
06 feb. / 08:55
€ 20
bavaff
06 feb. / 08:55
€ 15
jongmans002
05 feb. / 20:01
€ 10
Trabant
05 feb. / 20:01
€ 5
Trabant
05 feb. / 18:29
€ 1