Piet van Wijngaerdt, olieverf, Rozen

Piet van Wijngaerdt, olieverf, Rozen kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 600,00

Piet van Wijngaerdt, olieverf, Rozen kopen? Bied vanaf 600!Piet van Wijngaerdt, olieverf, Rozen kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  JB

7 verkochte items
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Piet van Wijngaerdt, Rozen
olieverf op doek
gesigneerd rechtsboven.
tevens getiteld en gesigneerd op de achterzijde
maat hxb 60x50 (incl lijst 70x60)
keurig ingelijst
echtheid gegarandeerd
in goede staat (kleine restauratie middenonder)

Schilderij ophalen. Evt bezorgen tegen vergoeding in overleg.

Dit item is verkocht voor 600,00

Starttijd:12-11-2013 om 18:31
Eindtijd:18-11-2013 om 18:31

Jantje
17 nov. / 09:16
€ 600