Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70.5 x 90.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Zuid.Ned./Vlaanderen max. € 45,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 70,00
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België |
Objectlocatie | Essen, België |
Starttijd | 15-2-2022 om 19:51 |
Eindtijd | 23-8-2022 om 13:26 |