Piet Warffemius - In between - Verkocht

Piet Warffemius - In between kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 100,00

Piet Warffemius - In between kopen? Bied vanaf 125!Piet Warffemius - In between kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Piet Warffemius (1956)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90/90
Fraai ingelijst werk van Piet Warffemius In Between in beukenhouten lijst. Kan zo aan de muur.Gesigneerd en genummerd.Het werk kan het best worden opgehaald omdat de lijst er dan bij zit. Opnieuw laten inlijsten kost al meer. Het werk kan tegen een meerpijs per koerier bij u worden afgeleverd.

Het werk kan vooraf worden bekeken en of worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout en zonder lijst als pakket  aangetekend worden verzonden.

Piet Warffemius (1956)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
93 cm
73 cm
63 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:22-09-2018 om 10:12
Eindtijd:05-10-2018 om 12:38
MarlousN
05 okt. / 11:08
€ 100