In opdracht geveild:
Mooie houtsnede van Piet Wiegman, gedrukt op rijstpapier.
Titel: Kroegtafereel
Jaartal: onbekend
Afmetingen van de druk: 49cm x 16cm
Afmetingen blad: 62cm x 23cm
Gesigneerd: gesigneerd in en onder de druk
Ingelijst: Nee.
Oplage: onbekend
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Garantie:
Informatie: